Učitelský smíšený pěvecký sbor TYL

DŮLEŽITÉ, AKTUÁLNÍ, NOVÉ

Elektronický archiv not... kdo zapomněl heslo, ať si o něj napíše Pafče (p.simunkova@tiscali.cz)

Aktualizováno 5.6.2018!! Seznam stálého repertoáru, který bychom mohli/měli všichni umět :)

Zkoušky

Zkoušet začínáme až v únoru!!! Poprvé 7.února 2019...
Čerpejte síly, užívejte volna, ale moc si nezvykejte, od února se opět sejdeme při práci na Lužanské mši (A.Dvořák, mše D dur)

Noty na zkoušky

 • Lužanská (noty najdete v našem el. archivu not, nahoře je odkaz na "stáhnout spousty not...", dostanete se na OneDrive a podle autora najdete Dvořáka a dále Mši D dur = Lužanskou ;)
 • noty ze stálého repertoiru

  FOTKY z Hlízova

  Nejbližší akce

  Nové číslo účtu!!

  Sbor má nový účet!! 267290545/0300
  Na účet lze například platit členské příspěvky - 600,-Kč na rok platí výdělečně činní, ostatní 300,-Kč za rok. Platby v hotovosti směřujte na hospodáře sboru - Marii Štolbovou (alt).

  Členské příspěvky za rok 2017 zůstávají jako v minulých letech: 600,-Kč výdělečně činní, 300,-Kč studenti, důchodci a ženy na mateřské dovolené.

  Zkoušky - Spolkový dům

  USPS Tyl zkouší ve Spolkovém domě v Lierově ulici, v 1. patře vlevo, ve zkušebně pěveckých sborů. Zkoušky jsou každý čtvrtek od 17:15 do 19:30. Choďte včas!!! Do zkušebny je třeba se přezouvat. V případě, že budou dole zamčené dveře, lze zavolat domácím telefonem l.203 a někdo vám dojde otevřít.

  Parkování je v okolí sice placené, ale pouze do 17:00. Doporučujeme k parkování parkoviště za kostelem Jana Nepomuckého, bývá tam touto dobou už volno. Jinak o mnoho dál není ani náměstí Václavské, kde je parkoviště a možnost parkování v ulici podél Kamenného domu. Parkování by prostě neměl být problém!! ;)

  Omlouvání absencí

  Milí spoluzpěváci. Na valné hromadě jsme si odhlasovali, že každý člen je povinen omlouvat se v případě absence na zkoušce. Ideální je omluvit se do středy večera a to sice Kláře Viznerové na mail nebo telefonicky 728 180 819.
  Nezapomeňte, že účast na zkouškách je základní povinností člena a neúčast na zkouškách může vést k přezkoušení před koncertem, k nepřipuštění na koncert a při neomluvených absencích až k ukončení členství.

  Stanovy a směrnice spolku

  Stanovy
  směrnice: Postup pro přijímání členů a rušení členství
  směrnice: Plnění práv a povinností členů
 • Zápisy z jednání výboru (heslo na dotaz p.simunkova@tiscali.cz

  Učitelský smíšený pěvecký sbor Tyl, z.s., Malešovská 787, 284 01 Kutná Hora
  IČO: 26625377
  předseda: Mgr. Zdeňka Málková, sbormistr: Mgr. Zdeněk Licek
  č.ú.:267290545/0300 Poštovní spořitelna
  správce webu: Pavlína Šimůnková